אודות אודי 

קצת על אודי עצמו

אודי הוא אדם משכיל במיוחד.
הוא למד באוניברסיטת יורק בטורונטו קנדה, שלוש שנים ביולוגיה + שנה נוספת של הגשת תזה הקשורה לתחום הביוכימיה. הלימודים האלו העניקו לו ידע נרחב בתחום היכולות האנושיות העסקות במובנות של המוח האנושי, כיצד מידע נרשם במוח האנושי? והכי חשוב כיצד הוא שורד בו לתמיד?
בתחום לימוד השפה הידע הזה הינו קריטי ליצירת שיטת הלימוד המיוחדת ב"אודי" המבוססת על "הליך" ו"עקביות".
בנוסף למד אודי תואר שני במנהל עסקים ב"מרכז הבין תחומי הרצליה" עם התמחות בתחום המימון.
זו התמחות קשה במיוחד ומובדלת מההתמחות הנפוצה של תחום השיווק. במימון נלמדים תחומים הקשורים בבניה של מערכות ממוחשבות הבנויות על משוואת רבות נעלמים. כאשר אודי לוקח את כל זה כקישורים לתוכנית לימודית רב שנתית שבו נדבך יושב על נדבך באופן מתמטי, קוגניטיבי מובהק לאמור שכל מאפייני לימוד השפה חייבים להילמד מתוך הליך המכיל  אין סוף נתונים שביחד מתחברים לשפה ובתנאי שחוברו להם יחדיו נכון גם במינון ובעיקר בזמן.

שני מרכיבי הלימוד של אודי באים ביחד באופן מובהק לידי ביטוי בתוכנית הלימודים השבועית, חודשית שנתית והרב שנתית שלו.

בין לבין כמעט סיים אודי תעודת הוראה בביולוגיה מטעם הטכניון לפני שהחליט לעשות הסבה ועבר לסמינר לוינסקי, שם השלים את תעודת ההוראה באנגלית שלו.

בפועל אודי מלמד אנגלית בכיתות לימוד בארץ משנת 1988. אודי הצליח להגיע להישגים יוצאי דופן עם תלמידיו שתמיד המומצא שלהם בחמש יחידות לימוד ומייצבים של יסודי וחט"ב עמודים על מעל 90 ותמיד.

בשנת 2004 לקח על עצמו אודי את ריכוז האנגלית בישיבה התיכונית מדעית ראשון לציון של בני עקיבא, הממוקמת בשכונת רמת אליהו הרשומה בעירית ראשון לציון כשכונה שזכאית למיטב ההטבות האפשריות בשל המעמד הסוציואקונומי הלא גבוה שלה.
כאשר אודי קיבל את בית ספר מעל 70% מהתלמידים נבחנו בשלוש יחידות לימוד עוד כ20% בארבע יחידות וכ10% בחמש יחידות לימוד.

בשנת הלימודים תשע"ח ותחת העבודה הרב שנתית של אודי 92% מבוגרי יב' סיימו את השנה עם חמש יחידות לימוד, כאשר המומצא הארצי עומד על פחות מ40%.
בנוסף הקבצות א' של הישיבה כבר שנתיים רצוף מסיימים את לימודי החמש יחידות שלהם בממוצע של מעל 90% .
הישגים אלו כולם מושתתים על שיטת ההליך והעקביות של אודי וכפי שבאים לידי ביטוי מההשכלה הנרחבת שלו בתחומי הביוכימיה והמימון.

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon