בית הספר שלנו מספר 18 בארץ מכלל מאות של בתי ספר זכאות ל-5 יחידות בגרות באנגלית

מדד משרד החינוך לשנת 2019 מראה ש"הישיבה התיכונית ראשון לציון  בני עקיבא"  ממוקמת במקום 18 הארצי בבוגרי שכבת יב' עם זכאות ל- 5 יחידות אנגלית עם 88% . הממוצע הארצי לעומת זאת עומד על 37.7% שמסיים 5 יחידות. השאר מסיימים עם 4 יחידות או 3 יחידות או ללא זכאות לבגרות באנגלית.
הישג זה ממקם את הישיבה התיכונית ראשון לציון  בני עקיבא " במקום הראשון בכל ראשון לציון ולפני כל בית ספר באשר הוא :בחולון, בת, ים, נס ,ציונה, רחובות, תל אביב ועוד ועוד.


כאשר "אודי בית ספר לאנגלית" לקח על עצמו את האחריות ללימוד האנגלית ב ב"ישיבה התיכונית ראשון לציון  בני עקיבא" בשנת 2010, רוב התלמידים היו בשלוש יחידות בגרות. היום אין אפילו תלמיד אחד בשלוש יחידות בגרות!


תוכנית הלימודים השש שנתית של "אודי" העשירה את התלמידים בכל האספקטים המעשיים והאקדמאיים של השפה האנגלית. ב"אודי" פיתחו שיטת הוראה פרונטלית המשולבת לימוד אישי על מחשב דרך התוכנה של "אודי" . כל התכנים הלימודיים בתוכנה נכתבים ע"י מורי "אודי" בתאום מוחלט עם הצרכים ועל בסיס שבועי.


וכך עקב בצד אגודל, עם עבודה קשה הצליחו תלמידי "הישיבה התיכונית ראשון לציון  בני עקיבא" להגיע לאחוזי זכאות כלל שכבתיים העומדים על 88%. במיוחד ראוי לציין שתלמידי הקבצה א של שכבת יב" סיימו זו השנה השלישית את כלל 5 היחידות באנגלית עם ממוצע קצת מעל 90%  שזה הישג מדהים לכל הדעות ועל כך מגיע שאפו אדיר לתלמידים. 
 

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon