אודי ביה"ס לאנגלית הינו בי"ס לאנגלית בלבד.​

הבית ספר הוקם ב-1994 עם חזון ללמד אנגלית ע"י הוראה מעולה ועקבית. הוראה הנשענת על תשתיות פדגוגיות מקצועיות ואשר מקבעת לימוד מובנה של השפה האנגלית בתודעתו של התלמיד המתמיד לאורך שנים מגילאי יסודי ותיכון.

הוראה אשר מאפשרת לתלמיד הבוגר, לאחר יום עבודה, להתרווח ולבנות שפה אשר תשרת אותו בעבודה, באינטרנט, בתרבות ובעיקר בחו"ל בין אם זה לצורך טיול למטרות עבודה. בשנת 1999 זכה בית הספר באות נבחרי העשור בענף בית ספר לשפות בתחום האנגלית,הפרס הוענק ע"י ראש עיריית חולון, מר מוטי ששון.

"אודי" בית ספר לאנגלית מכוון את לימודי האנגלית לכיוון רחב, עמוק ואחראי יותר, ומציב לפניו יעד לימודי מוגדר – רכישת השליטה בשפה האנגלית כשפה שנייה. יעד זה הינו תולדה של המציאות האוניברסאלית הממחישה את שליטתה הגלובלית של האנגלית את כל תחומי חיינו ומהווה מרכיב חיוני ברכישת השכלה אקדמית ו/או אחרת, תקשורת בין אישית והשתלבות במעגל העבודה הדורש השכלה רחבה יותר מדור לדור.
כבית ספר מקצועי לכל דבר "אודי" בית ספר לאנגלית מספק יחס אישי וצמוד לכל תלמיד שהחסיר חומר ימצא אותו באתר בית הספר, תלמד שהתקשה או החסיר שיעור יקבל הדרכה אישית על מנת להחזירו לתלם. ספריית האנגלית של בית הספר פתוחה תמיד לכלל התלמידים , ומורי בית הספר זמינים תמיד ליייעוץ והדרכה.


המעקב אחר כל תלמיד הינו ממאפייניו המובהקים של ביה"ס. ציוני התלמידים והערכת התקדמותם המקצועית מתויקים למחשב מידי שיעור. בית הספר יודע שרק בדרכים אלו אפשר להבטיח הצלחה בלימודים של כל אחד ואחד.

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon