סיום קורס הקיץ ב"אודי"
חויות סיום קורס קיץ אשר התקיים ככול שנה בבית ספר אשר ממוקם בראשון לציון.

מה למדנו ומה קיבלו התלמידים במהלך הקורס:

העשרת אוצר המילים והבנת הנקרא, הוראה פרונטאלית מלווה באמצעים טכנולוגים חדישים, לכל תלמיד יש בית הדואג לקדמו מהנקודה בה הוא נמצא.

בנוסף בית הספר מספק את כל חומרי הלימוד עבור התלמידים. קורסי הקיץ אצלנו הם קורסים אינטנסיביים של 40 שעות. בהנחיה של צוות מורים מסור ואקדמאי. אצלנו כל התלמידים מתחילים להתקדם מהנקודה שבה הם נמצאים.

 

הקורסים מקנים לתלמידים את כל הכלים להצלחה בשפה!

תענוג לסיים קורס בכל פעם מחדש. לומדים, נהנים ומתקדמים תוך כדי. נפלא!

מאיה-7.jpeg

כל הכבוד לבר! 

בר - עולה לכיתה ה' סיימה את הקורס בציון סופי של 96! במהלך הקורס היא שיפרה את יכולות הדיבור, הקריאה והכתיבה באנגלית. בנוסף, היא למדה 78 מילים חדשות ואפילו השתלטה על ה-present progressive!

מאיה-6.jpeg

כל הכבוד לאמה! 

אמה - עולה לכיתה ו' - סיימה את הקורס בציון סופי 100! במהלך הקורס של 10 הימים, למדה לא פחות מ-92 מילים חדשות, התאמנה על שיחות באנגלית ואפילו התחילה ללמוד את זמן ה-past באנגלית! ובמילותיה שלה,"קצת מבאס אותי שנגמר החוג"

מאיה-8.jpeg

כל הכבוד לטל! 

טל- עולה לכיתה ג' והתחיל ללמוד אנגלית לראשונה אצלנו. למרות שמדובר בקורס קצר של עשרה ימים, הוא הגיע למצב של זיהוי פלומנלי של כל האותיות, כתיבה חלקית של האותיות ואפילו התחיל לקרוא! טל גם למד 49 מילים חדשות באנגלית! ובמילותיו שלו "היה קורס קשה, אבל כיף! ואני אגיע מוכן לשנת הלימודים הבאה!" בהצלחה טל!!

מה למדנו ואיך היה לכם בקורס?

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon